Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo
Vánoční hra
Maxibalní kojeneckých mlék od 1098 Kč!
Domácí mazlíčci jsou důležitými členy v rodině, a nejen proto si zaslouží dobrou péči v každém věku. Slevolékárna.cz nabízí volně prodejné léčivé přípravky a doplňky stravy, které podporují dobrý zdravotní stav psů a koček a dalších domácích zvířat. Tyto veterinární produkty pomáhají, stejně jako lidem, při mnoha zdravotních problémech, jejich prevenci, dodržovat správnou výživu, dodávat vitamíny a další důležité látky pro jejich spokojenost a kondici.
Číst více ...
Co vše u nás najdete
  • Antiparazitika proti blechám, klíšťatům a dalším parazitům - vybírat můžete mezi obojky, pipetami, spreji, tabletami, pastami a šampóny.? Léky na nemoci způsobené škrkavkami a tasemnicemi? Veterinární kosmetika - roztoky na čištění uší, šampóny zklidňující svědění a šupinatění kůže či přípravky určené pro šetrné čištění zubů a dásní.
  • Vitamíny a doplňky stravy - jedná se především o výživu a regeneraci pohybového aparátu, kloubů, vaziv, šlach a srsti psů a koček.
  • Speciální doplňkové krmivo s obsahem kolagenu a dalších účinných látek pro psy, které trápí potíže pohybového aparátu.
  • Veternární dezifekční prostředky
  • Vetrinární kosmetiku - i tuto péči si Váš miláček zaslouží
Objednávejte veterinární přípravky a produkty z pohodlí svého domova na slevolekarna.cz. Máme nejen zajímavé ceny, ale připravujeme i různé prodejní akce a slevy.

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      8  > Položek: 178 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Výhodná balení
Výprodej
1 2 3      8>