Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo

Spuštěna nová výdejní místa

Celodenní sledování monitorů zdravým očím nesvědčí. Podrážděné, zarudlé a unavené oči si zaslouží lepší péči. Oční kapky, gely a masti zklidňují podráždění, tlumí svědění, pálení, slzení, ulevují od nepříjemných pocitů v oku a léčí syndrom suchého oka či drobná poranění. Vitamínové tablety pomáhají udržet namáhané oči zdravé.

Číst více ...
Také naše uši si zaslouží pořádnou péči. Pro běžnou hygienu a odstranění mazu a nečistot ze zvukovodů slouží speciální roztoky a spreje a ušní svíce, jejichž účinek je založený na komínovém efektu. Ušní kapky pomáhají při léčbě nepříjemných ekzémů, zánětů a mykóz. Při nadměrném hluku ochrání uši různé typy chráničů sluchu.
 
Zdravých, silných a bílých zubů docílíte pravidelnou ústní hygienou, která se neobejde bez kvalitních zubních kartáčků, mezizubních kartáčků a zubních nití. Zubní pasty určené pro dospělé pomáhají například při parodontóze. Rovněž nabízíme zubní pasty vhodné pro dětské zoubky. Zubní plak, který je nejčastější příčinou vzniku zubního kazu a zánětů dásní, pomáhá odstranit ústní voda. Svěží dech dodají vašim ústům pastilky a žvýkačky.

V podkategorii Ústa najdete seřazené pro snazší výběr:
•    Zubní a mezizubní kartáčky, nitě,
•    Zubní pasty, pudry, bělidla
•    Ústní vody, spreje roztoky
•    Vše na afty, opary, záněty

V podkategorii Oči najdete:
•    Oční kapky, spreje, roztoky
•    Přípravky pro léčbu zánětů spojivek, rohovky, syndromu suchého oka, při hyperémii konjuktiválních a episklerálních cév
•    Doplňky stravy obsahující látky očím prospěšné

V podkategorii Uši najdete:
•    Ušní kapky a spreje pro děti i dospělé
•    Ušní svíce, přípravky pomáhající při různých zánětech
•    Přípravky pro pravidelnou péči o uši
•    Chrániče sluchu
 

Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?

V této kategorii naleznete léčivé přípravky a doplňky stravy zaměřené na podporu zdravých očí, uší a ústní hygieny. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu. A jaký je rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK? Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY? Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!


Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      28  > Položek: 656 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      28>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků