Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo
Naše tipy na dárky Naše tipy na dárky pro ženy Naše tipy na dárky pro muže Naše tipy na dárky pro děti Naše tipy na dárky pro seniory Objedenejte nejpozději do 16.12.2018!
Nervovou soustavu silně ovlivňuje vnější prostředí a v průběhu života se každý potýká s méně či více závažnějšími neurotickými poruchami či dokonce závislostmi. Při jejich léčbě mohou pomoci léčivé přípravky.  Doplňky stravy jsou doporučovány pro udržení normální činnosti nervové soustavy a pro normální psychickou činnost.

Číst více ...
V této kategorii je možné zakoupit volně prodejné léčivé přípravky pomáhající při depresích, stresu a úzkostí a podporující duševní činnost. Také doplňky stravy určené na nejčastější lidskou závislost, tedy k odvykání kouření.

Seznam léčivých přípravků a doplňků stravy na nervovou soustavu a nejčastější problémy:

●     Alkoholismus - kromě léčivých přípravků a doplňků stravy na poruchu jaterních funkcí v důsledku alkoholismu je zde možné zakoupit různé alkoholtestery pro zjištění množství alkoholu v dechu či ve slinách.
●    Deprese, stres, úzkost - některé léčivé přípravky pomáhají zmírňovat duševní napětí, nervozitu, úzkost či trému, jiné zklidňují při nervovém vyčerpání a doplňky stravy podporují normální psychickou činnost.
●    Drogové testy - přítomnost drog v organismu lze snadno s těmito testy ověřit.
●    Duševní činnost - v této sekci naleznete léčivé přípravky, které posilují paměť, zlepšují schopnost učení a soustředění a příznivě působí na funkci mozkových buněk v oblasti bdělosti a vědomí.
●    Odvykání kouření - chcete se konečně a navždy zbavit nezdravé závislosti na nikotinu? Vyberte si z široké nabídky náplastí, pastilek a žvýkaček, které vaši snahu podpoří.
●    Paměť a koncentrace - s přibývajícími roky přichází poruchy pozornosti, paměti a vyšší emoční labilita. Léčivé přípravky v této sekci pomáhají příznaky oddalovat a zmírňovat průběh.
●    Spánek a únava - probdělé noci a unavená rána jednou pro vždy zastaví léčivé přípravky či příznivě působící doplňky stravy, které zklidní rozbouřenou mysl a podpoří hluboký a příjemný spánek po celou noc.
 
Upozornění: Závažné stavy depresí, úzkostí a nervozity je vhodné konzultovat s lékařem a teprve na základě jeho doporučení užívat vhodné léčivé přípravky.

Veškeré přípravky koupíte na Slevolekarna.cz z pohodlí vašeho domova. Každý měsíc připravujeme speciální akce slevy, stačí sledovat naše stránky či se přihlásit k odběru Newsletteru.


Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?

V této kategorii naleznete léčivé přípravky a doplňky stravy zaměřené na podporu zdravé nervové soustavy, zlepšení duševních činností a odstranění závislosti na kouření. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu. A jaký je rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK?
Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY?
Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      5  > Položek: 103 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      5>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků