Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo

Již 17 výdejních míst v EUC lékárnách po celé ČR!

Nakupte do 30. 4. 2019 vybrané výrobky Acutil, Aulin, Micetal, Levopront, Tantum Verde, Rosalgin, Feminella Hyalsoft a další a vyhrajte jeden ze 3 gourmet balíčků s pochutinami La Chinata! Klikněte pro více informací.

Nervovou soustavu silně ovlivňuje vnější prostředí a v průběhu života se každý potýká s méně či více závažnějšími neurotickými poruchami či dokonce závislostmi. Při jejich léčbě mohou pomoci léčivé přípravky.  Doplňky stravy jsou doporučovány pro udržení normální činnosti nervové soustavy a pro normální psychickou činnost.

Číst více ...
V této kategorii je možné zakoupit volně prodejné léčivé přípravky pomáhající při depresích, stresu a úzkostí a podporující duševní činnost. Také doplňky stravy určené na nejčastější lidskou závislost, tedy k odvykání kouření.

Seznam léčivých přípravků a doplňků stravy na nervovou soustavu a nejčastější problémy:

●     Alkoholismus - kromě léčivých přípravků a doplňků stravy na poruchu jaterních funkcí v důsledku alkoholismu je zde možné zakoupit různé alkoholtestery pro zjištění množství alkoholu v dechu či ve slinách.
●    Deprese, stres, úzkost - některé léčivé přípravky pomáhají zmírňovat duševní napětí, nervozitu, úzkost či trému, jiné zklidňují při nervovém vyčerpání a doplňky stravy podporují normální psychickou činnost.
●    Drogové testy - přítomnost drog v organismu lze snadno s těmito testy ověřit.
●    Duševní činnost - v této sekci naleznete léčivé přípravky, které posilují paměť, zlepšují schopnost učení a soustředění a příznivě působí na funkci mozkových buněk v oblasti bdělosti a vědomí.
●    Odvykání kouření - chcete se konečně a navždy zbavit nezdravé závislosti na nikotinu? Vyberte si z široké nabídky náplastí, pastilek a žvýkaček, které vaši snahu podpoří.
●    Paměť a koncentrace - s přibývajícími roky přichází poruchy pozornosti, paměti a vyšší emoční labilita. Léčivé přípravky v této sekci pomáhají příznaky oddalovat a zmírňovat průběh.
●    Spánek a únava - probdělé noci a unavená rána jednou pro vždy zastaví léčivé přípravky či příznivě působící doplňky stravy, které zklidní rozbouřenou mysl a podpoří hluboký a příjemný spánek po celou noc.
 
Upozornění: Závažné stavy depresí, úzkostí a nervozity je vhodné konzultovat s lékařem a teprve na základě jeho doporučení užívat vhodné léčivé přípravky.

Veškeré přípravky koupíte na Slevolekarna.cz z pohodlí vašeho domova. Každý měsíc připravujeme speciální akce slevy, stačí sledovat naše stránky či se přihlásit k odběru Newsletteru.


Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?

V této kategorii naleznete léčivé přípravky a doplňky stravy zaměřené na podporu zdravé nervové soustavy, zlepšení duševních činností a odstranění závislosti na kouření. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu. A jaký je rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK?
Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY?
Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      5  > Položek: 103 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      5>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků