Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo

Již 17 výdejních míst v EUC lékárnách po celé ČR!

Nakupte do 30. 4. 2019 vybrané výrobky Acutil, Aulin, Micetal, Levopront, Tantum Verde, Rosalgin, Feminella Hyalsoft a další a vyhrajte jeden ze 3 gourmet balíčků s pochutinami La Chinata! Klikněte pro více informací.

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše. Stejně jako se ženy a muži liší vzhledem a povahovými rysy, jsou rozdílné i jejich nemoci. Tu a tam mají něco společného, ale také něco specifického. Proto i na e-shopu Slevolékárna.cz nabízíme léčivé přípravky, doplňky stravy a případně jiné produkty, které jsou určeny speciálně pro ženy nebo pro muže.

Číst více ...
Ženy a jejich problémy

Ženy mají své potřeby a nemoci, které je trápí. Typickým ženským produktem je například antikoncepce. Na Slevolékárna.cz je však možné sehnat pouze vaginální globule a kondomy. Hormonální antikoncepci je možné zakoupit pouze na základě lékařského předpisu. Další přípravky jsou určené pro intimní hygienu. S gynekologickými záněty a vaginálními mykózami si poradí antimykotika a další léčivé přípravky v podobě vaginálních tablet či mastí.
 
Ženy kolem čtyřicítky prochází nepříjemným obdobím - klimaktériem neboli menopauzou. Pro snazší průběh a lepší psychickou pohodou doporučujeme užívat některý z doplňků stravy, které přispívají k udržení rovnováhy v období přechodu a po něm a zároveň posilují kosti s tendencí k řídnutí.

Muži a jejich problémy

Muže trápí tři zásadní problémy. Všechny zpravidla souvisí s přibývajícím věkem. Prvním případem je ohrožení potence a erekce, druhým prostata a třetím vypadávání a řídnutí vlasů. Pro všechny případy lze najít adekvátní podpůrný doplněk stravy, který daný problém pomůže zlepšit, zmírnit negativní projevy nebo alespoň zpomalit jeho průběh.
 
Potíže s potencí a erekcí pomáhají řešit doplňky stravy, stimulační přípravky a přírodní afrodisiaka. Prostata je však závažný problém, který vyžaduje buď kvalitní léčivé přípravky či doplňky stravy, které podpoří nejen zdravé močové ústrojí, ale pozitivně ovlivní sexuální výkonnost. Při vážnějších potížích je žádoucí navštívit lékaře – urologa. Padání vlasů trápí nejednoho muže již od mladého věku. Zakoupit si mohou léčivé přípravky nebo také speciální kosmetické přípravky, které brání nadměrnému vypadávání vlasů a zlepšují jejich pevnost a pružnost.
 
Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?

V této kategorii naleznete léčivé přípravky, doplňky stravy, ale také další výrobky rozdělené v podkategoriích dle toho, zdali jsou vyrobeny k užití pro ženy nebo pro muže. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu. A jaký je rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK? Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy pozorně přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY? Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      13  > Položek: 301 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      13>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků