Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo

Již 17 výdejních míst v EUC lékárnách po celé ČR!

Nakupte do 30. 4. 2019 vybrané výrobky Acutil, Aulin, Micetal, Levopront, Tantum Verde, Rosalgin, Feminella Hyalsoft a další a vyhrajte jeden ze 3 gourmet balíčků s pochutinami La Chinata! Klikněte pro více informací.

Zánětlivá onemocnění močových cest mohou nepříjemně potrápit ženy i muže. Vzhledem k tomu, že jimi odchází odpadní látky ven z těla, jsou náchylné k onemocněním. Zejména ženy o této problematice ví své. Záněty močových cest přichází nečekaně a rychle. Jejich průběh, pokud se nezačne zavčasu léčit, může být velice nepříjemný až bolestivý. Častý pocit močení doprovází pichlavá bolest v podbříšku a později i bolest a pálení při samotném močení.

Číst více ...

Hodně vody, urologický čaj a brusinky


Chcete-li předejít návštěvě lékaře a vyhnout se léčbě antibiotiky, je lepší včas zachytit první příznaky a obtíží se zbavit co nejrychleji. První rychlá pomoc spočívá ve zvýšení pitného režimu, v němž by neměl chybět kvalitní bylinný urologický čaj a doplňky stravy. Doplňky stravy nejčastěji obsahují silný koncentrovaný extrakt z brusinek, který příznivě ovlivňuje normální funkci močových cest.

Chronické potíže s močovými cestami je samozřejmě nutné řešit s lékařem, který vám doporučí vhodný léčivý přípravek přímo určený k léčbě akutních a chronických onemocnění močových cest, při infekcích a zánětech močových cest.


Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
V této kategorii naleznete různé léčivé přípravky a doplňky stravy při akutních a chronických onemocnění močových cest. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu. A jaký je rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK? Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy pozorně přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY? Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      17  > Položek: 406 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      17>