Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo
Naše tipy na dárky Naše tipy na dárky pro ženy Naše tipy na dárky pro muže Naše tipy na dárky pro děti Naše tipy na dárky pro seniory Objedenejte nejpozději do 16.12.2018!
Zánětlivá onemocnění močových cest mohou nepříjemně potrápit ženy i muže. Vzhledem k tomu, že jimi odchází odpadní látky ven z těla, jsou náchylné k onemocněním. Zejména ženy o této problematice ví své. Záněty močových cest přichází nečekaně a rychle. Jejich průběh, pokud se nezačne zavčasu léčit, může být velice nepříjemný až bolestivý. Častý pocit močení doprovází pichlavá bolest v podbříšku a později i bolest a pálení při samotném močení.

Číst více ...

Hodně vody, urologický čaj a brusinky


Chcete-li předejít návštěvě lékaře a vyhnout se léčbě antibiotiky, je lepší včas zachytit první příznaky a obtíží se zbavit co nejrychleji. První rychlá pomoc spočívá ve zvýšení pitného režimu, v němž by neměl chybět kvalitní bylinný urologický čaj a doplňky stravy. Doplňky stravy nejčastěji obsahují silný koncentrovaný extrakt z brusinek, který příznivě ovlivňuje normální funkci močových cest.

Chronické potíže s močovými cestami je samozřejmě nutné řešit s lékařem, který vám doporučí vhodný léčivý přípravek přímo určený k léčbě akutních a chronických onemocnění močových cest, při infekcích a zánětech močových cest.Co je to inkontinence?


Nejen zánětlivá onemocnění postihují močové cesty. Zejména v pozdějším věku trápí muže i ženy inkontinence neboli nekontrolovaný únik moči. Inkontinence je zdravotní problém a velice citlivé téma, o kterém se příliš nemluví. Na místě je konzultace s lékařem, který navrhne správnou léčbu. Na e-shopu Slevolékárna.cz je možné diskrétně zakoupit veškeré potřebné inkontinenční pomůcky.

Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?

V této kategorii naleznete různé léčivé přípravky a doplňky stravy při akutních a chronických onemocnění močových cest. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu. A jaký je rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK? Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy pozorně přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY? Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      18  > Položek: 430 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      18>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků