Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo

Již 17 výdejních míst v EUC lékárnách po celé ČR!

Nakupte do 30. 4. 2019 vybrané výrobky Acutil, Aulin, Micetal, Levopront, Tantum Verde, Rosalgin, Feminella Hyalsoft a další a vyhrajte jeden ze 3 gourmet balíčků s pochutinami La Chinata! Klikněte pro více informací.

Metabolismus, neboli látková výměna, je důležitá pro správné fungování lidského organismu. Hodně se o něm hovoří především v souvislosti s hubnutím a dietami. Fungování našeho metabolismu má dopad na naši tělesnou hmotnost i trávicí soustavu. Příčinou nesprávného fungování je někdy genetika, častěji si za to ale lidé mohou sami svým životním stylem.

Číst více ...
Většinu lidí trápí tzv. pomalý metabolismus, který negativně ovlivňuje celý trávící systém. Rychlost metabolismu lze upravit změnou životního stylu. K tomu pomáhají i různé doplňky stravy, které přispívají k normální funkci metabolizmu, podporují normální spalování tuků, či přispívají k správnému trávení.

Žijte zdravě a dbejte na přísun vitamínů a minerálů

Jezte zdravě a vyváženě, dodržujte pitný režim, odpočívejte a sportujte. Odměnou vám bude zdravý a funkční organismus. V případě problémů navštivte náš e-shop a zakupte si některý z doplňků stravy, které vám dodají chybějící minerály a vitamíny, nebo léčivých přípravků, které pomohou vyřešit nejeden zdravotní problém.

Na e-shopu Slevolékárna.cz lze za příznivé ceny zakoupit léčivé přípravky, které:
●    odstraňují pocit tlaku v břiše, pocit plnosti a plynatost
●    působí při příznacích refluxu (pálení žáhy, kyselá regurgitace)
●    zlepšují zažívání stravy bohaté na tuky a bílkoviny
●    zabraňují trávicím poruchám a podporují normální funkce trávící soustavy
●    léčí zácpu u dětí i dospělých
●    podporují léčbu při žlučníkových kamenech, chronickém zánětu žlučníku a při trávicích potížích u chronických onemocnění jater
●    pomáhají při léčbě akutních infekčních průjmových stavů
●    léčí žaludeční vředy a dlouhodobě snižují kyselost žaludku
●    pomáhají předcházet a léčit cestovní nevolnost

V nabídce rovněž najdete doplňky stravy, které:
●    přispívají k pročistění (detoxikaci) organismu od škodlivých a jedovatých látek (tzv. toxiny)
●    přispívají k normální činnosti jater, žlučníku, žaludku a střev
●    podporují normální funkce trávicího ústrojí
●    podporují správnou funkci metabolismu a tím přispívají k redukci váhy


Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?

V této kategorii naleznete různé léčivé přípravky a doplňky stravy při různých zdravotních potížích trávícího systému a poruchách metabolismu. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu. A jaký je rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK? Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy pozorně přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY? Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      35  > Položek: 819 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      35>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků