Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo
Naše tipy na dárky Naše tipy na dárky pro ženy Naše tipy na dárky pro muže Naše tipy na dárky pro děti Naše tipy na dárky pro seniory Objedenejte nejpozději do 16.12.2018!
Onemocnění moderní doby jsou známé jako civilizační choroby. Do této skupiny patří zejména obezita, vysoký krevní tlak, vysoká hladina cholesterolu a bohužel i choroby kardiovaskulárního systému. Na vině je převážně nezdravý jídelníček s přebytkem soli, cukru a tuků, málo pohybové aktivity a samozřejmě i vysoký stres.

Číst více ...
Jakékoliv potíže s krevním oběhem a srdcem je důležité konzultovat s lékařem. Využít lze ale i volně prodejné léčivé přípravky, které jsou určené k léčbě kardiovaskulárního systému, hemoroidů či křečových žil, a dále doplňky stravy, které pozitivně působí na lidský organismus. Některé přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu, jiné příznivě působí při křečových žilách, hemoroidech.
 
Pro srdce a cévy jen to nejlepší

V péči o zdravé srdce a cévní systém je klíčový zdravý životní styl, který působí také jako nejlepší prevence. Hlídejte si váhu, jezte zdravě a hýbejte se. Jednou za čas si nechte změřit hladinu cholesterolu, cukru a krevní tlak.
 
Proč? Protože:

●    Zvýšená hladina “zlého” LDL cholesterolu má za následek ucpávání a zúžení cév a zvyšuje tak riziko infarktu.
●    Hodně cukrů, obezita a bohužel i genetika bývají nejčastější příčinou vzniku cukrovky. Při hladině cukru vyšší než 5,6 mmol/l je důležité držet nejen dietu, ale dokonce brát i léčivé přípravky.
●    Vysoký krevní tlak ohrožuje srdce a poukazuje na dobré či naopak špatné zdraví srdce a cév.
 
Stav kardiovaskulárního systému pomohou zlepšit léčivé přípravky doporučené lékařem, které:
●   regulují vysoký krevní tlak
●   regulují hladinu cholesterolu a cukru
●   léčí problémy spojené s činností srdce
●   ulevují od pocitu unavených, těžkých a bolestivých nohou
●   podporují tvorbu červených krvinek a hemoglobinu
●   zlepšují srážlivost krve
●   léčí příznaky hemeroidů
 
Bylinné čaje a další doplňky stravy, jako např. masti, gely, krémy, spreje, obsahují zdraví prospěšné látky, jako jsou vitamíny, minerály, stopové prvky či bylinky, které:
●     podporují krevní oběh
●     přispívají k normální činnosti srdce
●     podporují normální funkci cév
●     pozitivně působí na správnou mozkovou činnost
●     příznivě působí na hladinu cholesterolu
●     pomáhají udržet normální krevní tlak
●     přispívají k normální činnosti jater

 
Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?

V této kategorii naleznete léčivé přípravky a doplňky stravy zaměřené na obezitu, vysoký krevní tlak, vysokou hladinu cholesterolu, choroby kardiovaskulárního systému a mnoho dalších. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu. A jaký je rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK?
Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY?
Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!


Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      7  > Položek: 148 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      7>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků