Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo

Již 17 výdejních míst v EUC lékárnách po celé ČR!

Nakupte do 30. 4. 2019 vybrané výrobky Acutil, Aulin, Micetal, Levopront, Tantum Verde, Rosalgin, Feminella Hyalsoft a další a vyhrajte jeden ze 3 gourmet balíčků s pochutinami La Chinata! Klikněte pro více informací.

Onemocnění moderní doby jsou známé jako civilizační choroby. Do této skupiny patří zejména obezita, vysoký krevní tlak, vysoká hladina cholesterolu a bohužel i choroby kardiovaskulárního systému. Na vině je převážně nezdravý jídelníček s přebytkem soli, cukru a tuků, málo pohybové aktivity a samozřejmě i vysoký stres.

Číst více ...
Jakékoliv potíže s krevním oběhem a srdcem je důležité konzultovat s lékařem. Využít lze ale i volně prodejné léčivé přípravky, které jsou určené k léčbě kardiovaskulárního systému, hemoroidů či křečových žil, a dále doplňky stravy, které pozitivně působí na lidský organismus. Některé přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu, jiné příznivě působí při křečových žilách, hemoroidech.
 
Pro srdce a cévy jen to nejlepší

V péči o zdravé srdce a cévní systém je klíčový zdravý životní styl, který působí také jako nejlepší prevence. Hlídejte si váhu, jezte zdravě a hýbejte se. Jednou za čas si nechte změřit hladinu cholesterolu, cukru a krevní tlak.
 
Proč? Protože:

●    Zvýšená hladina “zlého” LDL cholesterolu má za následek ucpávání a zúžení cév a zvyšuje tak riziko infarktu.
●    Hodně cukrů, obezita a bohužel i genetika bývají nejčastější příčinou vzniku cukrovky. Při hladině cukru vyšší než 5,6 mmol/l je důležité držet nejen dietu, ale dokonce brát i léčivé přípravky.
●    Vysoký krevní tlak ohrožuje srdce a poukazuje na dobré či naopak špatné zdraví srdce a cév.
 
Stav kardiovaskulárního systému pomohou zlepšit léčivé přípravky doporučené lékařem, které:
●   regulují vysoký krevní tlak
●   regulují hladinu cholesterolu a cukru
●   léčí problémy spojené s činností srdce
●   ulevují od pocitu unavených, těžkých a bolestivých nohou
●   podporují tvorbu červených krvinek a hemoglobinu
●   zlepšují srážlivost krve
●   léčí příznaky hemeroidů
 
Bylinné čaje a další doplňky stravy, jako např. masti, gely, krémy, spreje, obsahují zdraví prospěšné látky, jako jsou vitamíny, minerály, stopové prvky či bylinky, které:
●     podporují krevní oběh
●     přispívají k normální činnosti srdce
●     podporují normální funkci cév
●     pozitivně působí na správnou mozkovou činnost
●     příznivě působí na hladinu cholesterolu
●     pomáhají udržet normální krevní tlak
●     přispívají k normální činnosti jater

 
Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?

V této kategorii naleznete léčivé přípravky a doplňky stravy zaměřené na obezitu, vysoký krevní tlak, vysokou hladinu cholesterolu, choroby kardiovaskulárního systému a mnoho dalších. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu. A jaký je rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK?
Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY?
Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!


Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      6  > Položek: 133 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      6>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků