Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo

Spuštěna nová výdejní místa

Lidské tělo a jeho pohybový aparát je velmi složitý organismus. Mezi nejdůležitější části patří kosti, klouby, svaly, chrupavky a pojivové tkáně. Všechny tyto součásti pohybového aparátu musí být v dobrém stavu, aby se lidské tělo pohybovalo správně a hlavně bez bolesti. Pro jejich funkčnost je proto důležitá také správná péče a výživa, určená přímo pro danou část těla.

Číst více ...

Zdravá strava a pravidelný pohyb na prvním místě


Při vážných zdravotních potížích s pohybovým aparátem v důsledku nemocí, úrazů či stáří doporučujeme poradit se s odborníkem nebo lékařem. Ten dle diagnózy může předepsat nebo doporučit vhodné léčivé přípravky, které pomáhají problém odstranit nebo zmírnit.
 
Nicméně pro dobře fungující pohybový aparát je velmi důležitý celkový životní styl. To, jak se hýbeme, a co jíme, se dříve či později odrazí také na stavu kostí a kloubů. Důležité látky pro normální funkci pohybovému aparátu, tj. pevnost, tvrdost a pružnost, dodá speciální kloubní výživa (doplňky stravy).
 
Na e-shopu Slevolékárna.cz si můžete zakoupit léčivé přípravky, jenž:
●     potlačují a zmírňují bolesti
●     léčí krevní výrony, podlitiny, pohmožděniny apod.
●     tlumí bolesti a záněty, zmírňují otoky
●     léčí úrazová poranění, poúrazové a pooperační otoky
●     podporují léčbu osteoporózy, artrózy a artritidy

 
Zdravé a funkční kosti, klouby a svaly rovněž podpoří doplňky stravy (tablety, kapsle, želatina, apod.) a jiné přípravky (masti, gely, apod.). Obsahují přírodní látky, vitamíny a minerály, které pomáhají udržovat správnou funkčnost pohybového aparátu. Jedná se zejména o kolagen, kyselinu hyaluronovou, vitamíny C, D a K a minerály draslík, hořčík, měď a zinek.
 
Jak mohou doplňky stravy pomoci?
●     obohacují výživu kostí, kloubů a chrupavek kloubů
●     podporují tvorbu kolagenu
●     pečují o funkci kloubů, jejich výživu a revitalizaci
●     pozitivně působí na namožené a pohmožděné svaly
●     pomáhají odstranit svalovou únavu

 
Upozornění! Volně prodejné léčivé přípravky mohou stav kosterního a kloubního aparátu zlepšit. Pokud však trpíte vážnými nemocemi, jako je například artróza, osteoporóza a další, je důležité stav pohybového aparátu a jeho léčbu konzultovat vždy s odborným lékařem.

 
Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
V této kategorii naleznete různé léčivé přípravky, doplňky stravy a další přípravky zaměřené na podporu zdravých kostí, kloubů a svalů. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu. A jaký je rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK? Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy pozorně přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY? Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      13  > Položek: 297 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      13>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků