Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo

Již 17 výdejních míst v EUC lékárnách po celé ČR!

Nakupte do 30. 4. 2019 vybrané výrobky Acutil, Aulin, Micetal, Levopront, Tantum Verde, Rosalgin, Feminella Hyalsoft a další a vyhrajte jeden ze 3 gourmet balíčků s pochutinami La Chinata! Klikněte pro více informací.

Různé formy alergií trápí velkou část populace. Stejně tak chronická rýma, časté problémy s dýcháním či dokonce astma. V případě, že vás či vaše děti trápí často se opakující rýma, nemusí jít pouze o projev nachlazení, ale o alergickou reakci. Příznaky alergické rýmy nepodceňujte a nebojte se včas vyhledat odbornou pomoc lékaře. Dlouhodobě trvající neléčená rýma může způsobit velmi vážné zdravotní potíže.

Číst více ...

Jak se alergie projevuje?

Alergická rýma se může objevit zcela nečekaně a bez zjevné příčiny. Stačí krátký kontakt s alergenem a rýma se spustí téměř okamžitě. Alergickou rýmu často provází svědění, kýchání a také pálení a slzení očí. Mezi další příznaky patří celoročně ucpaný nos, poruchy čichu, únava, ospalost, bolesti hlavy a další.

Nezanedbávejte léčbu

Chronickou rýmu, alergii či astma nelze úplně vyléčit. Důležité je vyhýbat se dráždivému podnětu (alergenu) a přizpůsobit alergii svůj životní styl (častější výměna ložního prádla, odstranění koberců či pravidelné utírání prachu, apod.). Důležitá je samozřejmě návštěva odborného lékaře, který doporučí nejvhodnější léčbu a léčivé přípravky.
 
Slevolékárna.cz nabízí širokou nabídku léčivých přípravků a různých typů inhalátorů pro alergiky i astmatiky. Zakoupit si u nás můžete:

•    volně prodejná antialergika a antihistaminika
•    léčivé přípravky na zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy
•    léčivé přípravky vhodné při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních a dolních dýchacích cest
•    léčivé přípravky pro léčbu akutní a chronické kopřivky a svědění
•    kompresorové, pístové a ultrazvukové inhalátory pro děti i dospělé
•    solné dýmky a mnoho dalších

 Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
V této kategorii naleznete léčivé přípravky a doplňky stravy zaměřené na problémy s dýcháním, astmatem a léčivé přípravky při nejrůznějších alergiích. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu. A jaký je rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK? Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY? Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      3  > Položek: 60 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      3>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků