Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo
Naše tipy na dárky Naše tipy na dárky pro ženy Naše tipy na dárky pro muže Naše tipy na dárky pro děti Naše tipy na dárky pro seniory Objedenejte nejpozději do 16.12.2018!

Naše nabídka na Slevolékárna.cz není určená pouze pro nemocné. V této kategorii příznačně nazvané Doplňky stravy, výživy a čaje si vyberou nejen ti, kteří musí dodržovat speciální dietu (diabetici, celiaci, atd.). Je určena také těm, kteří chtějí žít zdravěji, zhubnout nebo jen dopřát svému tělu dostatek vitamínu, minerálů a dalších zdraví prospěšných látek. Speciální část je věnována přímo přípravkům a produktům pro sportovce a všem, kteří mají fyzicky či psychicky namáhavou práci.

Číst více ...
Co je DOPLNĚK STRAVY?
Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!

•    Vitamíny a minerály pro pevné zdraví
Vitamíny a minerály jsou velice důležité látky, které jsou potřebné pro zdravý a správně fungující lidský organismus. Při dnešním uspěchaném a hektickém životním stylu není snadné dodat tělu všechny vitamíny a minerály v přirozené stravě, byť by to byl ideální stav. Naštěstí si u nás můžete zakoupit nejrůznější vitamínové a minerální doplňky stravy .

•    Zdravě a chutně pro celiaky a diabetiky
Nesnášenlivostí některých složek potravin trpí nemalé procento naší populace. Aby se jejich zdraví nehoršilo, musí dodržovat různě přísnou dietu. Pro celiaky proto máme připravenou bohatou nabídku zdravých a hlavně chutných bezlepkových potravin a surovin . Také diabetici u nás seženou nabídku osvědčených a ověřených sladidel nahrazujících pro ně škodlivý cukr.

•    Obohaťte si pitný režim o zdravé čaje
Základem správného pitného režimu je čistá voda. Zpestřete si svůj pitný režim také o čaje. V naší nabídce najdete bylinné čaje vhodné při různých zdravotních obtížích (nachlazení, záněty močových cest, detoxikační, atd.), ale i čaje bílé, zelené, černé či čaje vhodné pro těhotné, pro maminky i pro jejich děti.

•    Hubněte zdravě
Chcete-li shodit nějaké to kilo navíc, potřebujete silnou vůli a šikovné pomocníky. Vedle zdravějšího jídelníčku a pohybu vaši snahu podpoří speciální doplňky stravy či potraviny s vysokou nutriční hodnotou a přitom nízkým obsahem kalorií. Zdravý a hubnoucí jídelníček si můžete obohatit například o nízkokalorické tyčinky, dietní polévky či speciální nutriční potraviny a drinky .

•    Pro sportovce a všechny s náročnou prací
Těžce pracující, aktivní a sportující lidé vyžadují zvláštní výživu, která jejich tělu dodá vše potřebné. V naší nabídce najdete speciální tyčinky, sušenky, gely, koktejly i nápoje se zvýšeným obsahem vitamínů, minerálů a dalších užitečných látek vhodných jako doplněk stravy či jako rychlý zdroj energie při zvýšené zátěži.

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      169  > Položek: 4046 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      169>