Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo
Naše tipy na dárky Naše tipy na dárky pro ženy Naše tipy na dárky pro muže Naše tipy na dárky pro děti Naše tipy na dárky pro seniory Objedenejte nejpozději do 16.12.2018!
Každá maminka a tatínek touží svému dítěti dát mimo svého drahocenného času také to nejlepší pro jeho spokojenost a zdravý vývoj. Nakupovat vše zejména pro miminka pohodlně z domova ve chvíli, kdy miminko na moment tvrdě usne, je dnes jednoduché. Náš sortiment pro nastávající či současné maminky a vaše novorozence, kojence či batolata, zahrnuje potraviny, doplňky stravy, vitamíny, ale také dětskou kosmetiku, hračky a další pomůcky. U nás nakoupíte za výhodné ceny a vše najednou, aniž byste museli obcházet několik obchodů.
Číst více ...
Co vše u nás najdete?
●    Dětskou kosmetiku - plenky, vlhčené ubrousky, sprchové gely, šampony, krémy, atd.
●    Pomůcky pro nejmenší - dudlíky, kousátka
●    Dětské lahve a nádobí
●    Dětskou výživu – kvalitní běžné, speciální a dietní potraviny
●    Volně prodejné léky pro děti  - léky pomáhající při nevolnosti, nachlazení, chřipce, bolesti, atd.
●    Potřeby pro maminky - odsávačky, chrániče bradavek, digitální chůvy, atd.
●    Vitamíny pro těhotné ženy i maminky
 

Maminky doporučují…

Nevíte si rady, které z nabízených přípravků jsou nejlepší na průjem, kašel či horečku? Dejte na rady zkušených maminek, které již dávno vědí, co jejich miminku opravdu pomáhá.
 
●    Trpí-li vaše miminko nějakým bolením (např. první zoubky), pomůže Paralen pro děti. Lepší než tablety jsou čípky.
●    Při horečce, bolesti a chřipce zabírá Nurofen pro děti s příchutí jahody nebo Panadol Baby. Teplotu hravě změříte s pomocí praktického digitálního teploměru . Rýmu uvolní odsávačka nosních hlenů Nosátko či Stérimar Bébe na ucpaný dětský nos.
●    Když miminko trápí bolesti bříška, nadýmání, mějte po ruce dětský masážní gel na bříško Herbacos, zácpu uvolní šetrné dětské projímadlo Easylax, plynatost a dětské koliky vyřeší Gastrotuss Baby sirup.
Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
V této kategorii naleznete bohatý sortiment léčivých přípravků, doplňků stravy a dalších přípravků a produktů pro miminka a maminky. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu.
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK?
Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy pozorně přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY?
Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      51  > Položek: 1217 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      51>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků