Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo
Každá maminka a tatínek touží svému dítěti dát mimo svého drahocenného času také to nejlepší pro jeho spokojenost a zdravý vývoj. Nakupovat vše zejména pro miminka pohodlně z domova ve chvíli, kdy miminko na moment tvrdě usne, je dnes jednoduché. Náš sortiment pro nastávající či současné maminky a vaše novorozence, kojence či batolata, zahrnuje potraviny, doplňky stravy, vitamíny, ale také dětskou kosmetiku, hračky a další pomůcky. U nás nakoupíte za výhodné ceny a vše najednou, aniž byste museli obcházet několik obchodů.
Číst více ...
Co vše u nás najdete?
●    Dětskou kosmetiku - plenky, vlhčené ubrousky, sprchové gely, šampony, krémy, atd.
●    Pomůcky pro nejmenší - dudlíky, kousátka
●    Dětské lahve a nádobí
●    Dětskou výživu – kvalitní běžné, speciální a dietní potraviny
●    Volně prodejné léky pro děti  - léky pomáhající při nevolnosti, nachlazení, chřipce, bolesti, atd.
●    Potřeby pro maminky - odsávačky, chrániče bradavek, digitální chůvy, atd.
●    Vitamíny pro těhotné ženy i maminky
 

Maminky doporučují…

Nevíte si rady, které z nabízených přípravků jsou nejlepší na průjem, kašel či horečku? Dejte na rady zkušených maminek, které již dávno vědí, co jejich miminku opravdu pomáhá.
 
●    Trpí-li vaše miminko nějakým bolením (např. první zoubky), pomůže Paralen pro děti. Lepší než tablety jsou čípky.
●    Při horečce, bolesti a chřipce zabírá Nurofen pro děti s příchutí jahody nebo Panadol Baby. Teplotu hravě změříte s pomocí praktického digitálního teploměru . Rýmu uvolní odsávačka nosních hlenů Nosátko či Stérimar Bébe na ucpaný dětský nos.
●    Když miminko trápí bolesti bříška, nadýmání, mějte po ruce dětský masážní gel na bříško Herbacos, zácpu uvolní šetrné dětské projímadlo Easylax, plynatost a dětské koliky vyřeší Gastrotuss Baby sirup.
Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?
V této kategorii naleznete bohatý sortiment léčivých přípravků, doplňků stravy a dalších přípravků a produktů pro miminka a maminky. Který přípravek je léčivý, a který je pouze doplněk stravy či jiný typ výrobku se dozvíte v detailu vybraného produktu.
 
Co je LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK?
Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy pozorně přečtěte příbalový leták!
 
Co je DOPLNĚK STRAVY?
Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      48  > Položek: 1131 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      48>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků