Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo

Již 17 výdejních míst v EUC lékárnách po celé ČR!

Nakupte do 30. 4. 2019 vybrané výrobky Acutil, Aulin, Micetal, Levopront, Tantum Verde, Rosalgin, Feminella Hyalsoft a další a vyhrajte jeden ze 3 gourmet balíčků s pochutinami La Chinata! Klikněte pro více informací.

Přepadla vás náhlá bolest v krku? Trápí vás nachlazení nebo se obáváte pořádné chřipky? Není nutné hned s prvním zakašláním běžet k doktorovi. Dokonce nemusíte osobně navštívit ani lékárnu. “První pomoc” v podobě účinných léčivých přípravků při bolestech, nachlazení či chřipce naleznete právě zde. A navíc za příjemně nízké ceny.
Číst více ...

 Nachlazení versus chřipka

Lidé si velice často pletou nachlazení a chřipku. Nachlazení doprovázené bolestí v krku, rýmou a kašlem není nutné řešit s lékařem. Stav je to sice nepříjemný, ale s lehkými omezeními lze i s nachlazením bez větších komplikací normálně fungovat. Vhodné je utlumit fyzickou aktivitu a zvýšit příjem vitamínů. Zbavit se potíží pomohou léčivé přípravky určené na výše uvedené příznaky.

Naopak chřipka přichází náhle, rychle a masivně. Mírné teploty přechází ve vysoké horečky, nemocného trápí silné bolesti hlavy, kloubů a svalů a chřipku často doprovází i zvracení a průjem. Chřipku nikdy nepodceňujte a nepřecházejte! Jedná se o infekční (nakažlivé) onemocnění vyžadující klid na lůžku a vhodné léčivé přípravky, které snižují zvýšenou teplotu, tlumí kašel, uvolňují dýchací cesty a zmírňují bolesti. Důležitý je také pitný režim. V případě komplikací navštivte lékaře.Bohatý sortiment pro děti i dospělé

Ať už vás trápí bolest v krku, rýma nebo kašel, máme pro vás i vaše nejmenší ratolesti řešení v podobě volně  prodejných  léčivých přípravků proti bolesti, kašli a nachlazení.  Oblíbeným přípravkem na kašel je například  Mucosolvan, který si  můžete  zakoupit v podobě  sirupu, kapiček či tabletek. Pro děti je vhodný léčivý sirup Sinecod. Účinné jsou také kapičky známé pod názvem Stoptussin.

 

Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?

Co znamená LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK? Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy pozorně přečtěte příbalový leták!

Co je DOPLNĚK STRAVY? Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!

 

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      14  > Položek: 333 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      14>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků