Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo
Naše tipy na dárky Naše tipy na dárky pro ženy Naše tipy na dárky pro muže Naše tipy na dárky pro děti Naše tipy na dárky pro seniory Objedenejte nejpozději do 16.12.2018!
Přepadla vás náhlá bolest v krku? Trápí vás nachlazení nebo se obáváte pořádné chřipky? Není nutné hned s prvním zakašláním běžet k doktorovi. Dokonce nemusíte osobně navštívit ani lékárnu. “První pomoc” v podobě účinných léčivých přípravků při bolestech, nachlazení či chřipce naleznete právě zde. A navíc za příjemně nízké ceny.
Číst více ...

 Nachlazení versus chřipka

Lidé si velice často pletou nachlazení a chřipku. Nachlazení doprovázené bolestí v krku, rýmou a kašlem není nutné řešit s lékařem. Stav je to sice nepříjemný, ale s lehkými omezeními lze i s nachlazením bez větších komplikací normálně fungovat. Vhodné je utlumit fyzickou aktivitu a zvýšit příjem vitamínů. Zbavit se potíží pomohou léčivé přípravky určené na výše uvedené příznaky.

Naopak chřipka přichází náhle, rychle a masivně. Mírné teploty přechází ve vysoké horečky, nemocného trápí silné bolesti hlavy, kloubů a svalů a chřipku často doprovází i zvracení a průjem. Chřipku nikdy nepodceňujte a nepřecházejte! Jedná se o infekční (nakažlivé) onemocnění vyžadující klid na lůžku a vhodné léčivé přípravky, které snižují zvýšenou teplotu, tlumí kašel, uvolňují dýchací cesty a zmírňují bolesti. Důležitý je také pitný režim. V případě komplikací navštivte lékaře.Bohatý sortiment pro děti i dospělé

Ať už vás trápí bolest v krku, rýma nebo kašel, máme pro vás i vaše nejmenší ratolesti řešení v podobě volně  prodejných  léčivých přípravků proti bolesti, kašli a nachlazení.  Oblíbeným přípravkem na kašel je například  Mucosolvan, který si  můžete  zakoupit v podobě  sirupu, kapiček či tabletek. Pro děti je vhodný léčivý sirup Sinecod. Účinné jsou také kapičky známé pod názvem Stoptussin.

 

Znáte rozdíl mezi léčivými přípravky a doplňky stravy?

Co znamená LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK? Jedná se o přípravek, u něhož je ve vymezené léčebné či preventivní indikaci ověřena účinnost, jakost a bezpečnost. Léčivé přípravky obsahují látku či kombinaci více látek určených k léčení nebo předcházení nemocí u lidí. U léčivých přípravků si před použitím vždy pozorně přečtěte příbalový leták!

Co je DOPLNĚK STRAVY? Jedná se o potravinu, která se od běžných potravin liší zvýšeným obsahem vitamínů, minerálních látek nebo jiných zdraví prospěšných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem. Doplňky stravy mají za cíl pouze obohatit standardní jídelníček o látky pozitivně ovlivňující zdravotní stav. Doplňky stravy nejsou nikdy určeny k léčbě či prevenci (předcházení) onemocnění. Nezapomeňte si před použitím přečíst příbalový leták!

 

Seřadit dle: dolů
nejprodávanější
dolů
názvu
dolů
ceny
1 2 3      14  > Položek: 326 | na str.: 
Výrobci:
Akce
Doprava zdarma
Výprodej
1 2 3      14>
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků