Obsah košíku: 0,- Kč
Uživatelské jméno
Heslo
Naše tipy na dárky Naše tipy na dárky pro ženy Naše tipy na dárky pro muže Naše tipy na dárky pro děti Naše tipy na dárky pro seniory Objedenejte nejpozději do 16.12.2018!

Aspirin 500mg por.tbl.obd.40x500mg

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

Léčivý přípravek
Aspirin 500mg por.tbl.obd.40x500mg
Kód zboží: 2918846
ATC skupina: N02BA01
Farmakoterapeutická skupina: Kyselina acetylsalicylová a deriváty - Kyselina acetylsalicylová
Výrobce:
Kód SUKL:
0188204
Dostupnost:
skladem
Distribuce:
Pondělí 17.12.2018
Běžná cena:
194 Kč
Cena s DPH:
146 Kč (133 Kč bez DPH)
Ušetříte
48 Kč (25%)
Kusů:


Popis
Alternativy
Příbalový leták
Hodnocení
Acylcoffin por. tbl. nob. 10


hodnotit
Hodnocení:




Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.

Změna sortimentu a cen vyhrazena.

Obrázek produktu je ilustrační a může se odlišovat od skutečnosti.
Logo pro zásilkový výdej léčivých přípravků